Про премію

«Жінка України» - це не конкурс і не рейтинг.

«Жінка України» - це майданчик, на який ми запрошуємо наших співвітчизниць за їх досягнення, за справжній професіоналізм, за внесок в розвиток суспільства і країни, за вміння надихати і вести за собою, за талант любити і залишатися собою.

Кожен день звичайна українка робить маленькі подвиги, часто всупереч обставинам. Наші жінки блискуче керують бізнесом, створюють нові проекти, займаються благодійністю, рішуче йдуть у владу, здійснюють наукові відкриття, займають світові спортивні п'єдестали, пишуть музику, романи і картини, знімають кіно, виховують дітей.

«Жінка України» - це єдина в нашій країні велика сцена, на якій може з'явитися звичайнісінька жінка за свої добрі справи і відразу стати відомою далеко за межами своєї галузі.

Україна - багато в чому жіноча країна: понад 53% її мешканців становлять жінки. Їх щоденний внесок в розвиток країни неоціненний. Їх бажання зробити Україну сильною та розвиненою захоплює. Їх вміння показати приклад справжнього служіння батьківщині, своїй справі та родині надихає.

Компанія «Едіпресс Медіа» працює для жінок, створюючи якісні продукти. Саме тому, спостерігаючи за успіхами та досягненнями жінок, ми вирішили підтримувати наших співвітчизниць на всіх рівнях їх реалізації, привернути увагу до їхніх проблем і перемог, допомогти стати більш сильними та впевненими в собі. Наші жінки створюють нову реальність. Премія «Жінка України» створена для того, щоб сказати їм величезне спасибі!

Це приклад того, що починати зміни потрібно з себе!

70
унікальних
історій
14
елітних
номінацій
70
профільних
експертів

Етапи проведення

I
15.02 -
15.04
Визначення героїнь проекту експертами, проведення першого етапу голосування. Визначення ТОП-5 номінанток в кожній категорії.
II
Травень -
Липень
Другий етап голосування за номінанток: онлайн на сайті 4woman.ua
III
Серпень -
Підведення підсумків та підведення результатів першого та другого етапу голосування.
IV
Вересень -
Святкова церемонія нагородження переможниць проекту "Жінка України 2020"